ANN MARIE EKBOM. Husgavel och blå port, oja på pannå. Signerad Ann-Marie Ekbom och daterad 50.

362573. ANN MARIE EKBOM. Husgavel och blå port, oja på pannå. Signerad Ann-Marie Ekbom och daterad 50.

46x56, ram 57x67 cm.

Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x56, ram 57x67 cm.

Ytsmuts.

Antal besök: 1 130