Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
AGNE JOHANSSON. Cellist. Olja på pannå, signerad Johansson och daterad 47.
362572. AGNE JOHANSSON. Cellist. Olja på pannå, signerad Johansson och daterad 47.
56x46, ram 70x61 cm.
Ytsmuts.
Gör en kostnadsfri värdering!
56x46, ram 70x61 cm.
Ytsmuts.
Garpenhus Auktioner
861