CHAMPAGNEKYL/ PRAKTSKÅL, trä och nysilver, 1920-tal.

362563. CHAMPAGNEKYL/ PRAKTSKÅL, trä och nysilver, 1920-tal.

Höjd ca 28, diameter 27 cm.

Slitage, smärre repor och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28, diameter 27 cm.

Antal besök: 1 472