OLJA PÅ DUK, flicka med dalahätta, signerad.

3625488. OLJA PÅ DUK, flicka med dalahätta, signerad.

Olja på duk, flicka med dalahätta, otydligt signerad, daterad -95 (1895).
Spännram 35 x 25 cm
Ram 45 x 36 cm.

Ytsmuts enligt foto. Ram med ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spännram 35 x 25 cm
Ram 45 x 36 cm.

Antal besök: 335