ERIK "ACKE" HEDBERG. Olja på duk, signerad och daterad 28.

362489. ERIK "ACKE" HEDBERG. Olja på duk, signerad och daterad 28.

Landskap, ca. 65x81 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap, ca. 65x81 cm.

Antal besök: 1 157