SOFFA, Ikea, 1990/2000-tal.

SOFFA, Ikea, 1990/2000-tal.
3624794. SOFFA, Ikea, 1990/2000-tal.

Längd ca 170 cm. Sitthöjd ca 42 cm.

Bruksslitage, kanter med skav, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 520