CYKEL, 26", Crescent City Cross, 1900/2000-tal.

3624606. CYKEL, 26", Crescent City Cross, 1900/2000-tal.

5 växlar.
Nyckel finns till lås.

Bruksslitage.
Fläckar, märken, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 växlar.
Nyckel finns till lås.

Bruksslitage.
Fläckar, märken, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 904