LJUSSTAKE, Barock, mässing.
362457. LJUSSTAKE, Barock, mässing.
Utvalt av våra föremålsexperter
1700-tal. Höjd 16,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
1700-tal. Höjd 16,5 cm.
Bruksslitage.
1 140