3624476. MATGRUPP, 5 delar, bl a IKEA, 1900/2000-tal.
Ett bord med utdragsskivor. Kronvik, IKEA.
Höjd: ca 74 cm
Längd: ca 137 cm
Längd med utdragsskivorna: ca 238 cm
Bredd: ca 90 cm
4 stolar med läderklädda sitsar.
Rygghöjd: ca 100 cm
Sitthöjd: ca 44 cm
Bredd: ca 46 cm.
Bruksslitage, ytsmuts, märken, repor, skav, fläckar.