JOHN CHRISTOFOROU. Ansikte, färglitografi, signerad och numrerad 219/500.

362438. JOHN CHRISTOFOROU. Ansikte, färglitografi, signerad och numrerad 219/500.

67 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 50 cm.

Antal besök: 1 126