DONNA KARAN. Armbandsur, 2 stycken, DKNY, stål.

3623863. DONNA KARAN. Armbandsur, 2 stycken, DKNY, stål.

Höjd 30-38 mm.

Bruksslitage med repor samt ej funktionstestade och ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30-38 mm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
Smycken
Antal besök: 67