DAMARMBANDSUR, Facit, 18 K guld.

3623795. DAMARMBANDSUR, Facit, 18 K guld.

Boetten 22 x 22 mm
Förgylld stållänk.

Bruksskick samt fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boetten 22 x 22 mm
Förgylld stållänk.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 226