JORDGLOB, Columbus Duo, 1960-tal.

3623701. JORDGLOB, Columbus Duo, 1960-tal.

Höjd: ca 45 cm.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 45 cm.

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 276