AXEL HOLMSEN. Brosch, sterlingsilver med emaljerad dekor, Norge.

3623533. AXEL HOLMSEN. Brosch, sterlingsilver med emaljerad dekor, Norge.

Längd 34,5 mm.

Bruksslitage med emaljrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 34,5 mm.

Bruksslitage med emaljrepor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
Smycken
Antal besök: 224