Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
SKÅL, keramik, Ulrika Hydman Vallien. 1900-talets andra hälft.
362343. SKÅL, keramik, Ulrika Hydman Vallien. 1900-talets andra hälft.
Diameter 23 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 23 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
692