TRÅDARBETEN, 14 delar, bland annat blomsterampel, korgar, 1900-tal.

362331. TRÅDARBETEN, 14 delar, bland annat blomsterampel, korgar, 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat grytunderlägg, skål på fot, korgar.
Klädhängare, längd 37,5 cm.

Slitage, skador, rostanlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädhängare, längd 37,5 cm.

Slitage, skador, rostanlupet.

Antal besök: 1 570