MODELLMOTOR, diesel 1,3 ccm, England, 1940-tal.

362266. MODELLMOTOR, diesel 1,3 ccm, England, 1940-tal.

Vevhus stämplat 32 samt 219.

Slitage. Funktion ej provad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vevhus stämplat 32 samt 219.

Slitage. Funktion ej provad.

Antal besök: 1 498