KAFFEKOPPAR, 15 delar, opak, "Danica", Gustavsberg.

362262. KAFFEKOPPAR, 15 delar, opak, "Danica", Gustavsberg.

6 kaffekoppar med 9 fat. Floral dekor.

Enstaka nagg, krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enstaka nagg, krackelering.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 273