DHEBASIS DHARA. ”Abstract I”, olja på duk, signerad. DEBASHIS Dhara, som. ” 98.

362244. DHEBASIS DHARA. ”Abstract I”, olja på duk, signerad. DEBASHIS Dhara, som. ” 98.

Dhebasis Dhara, ”Abstract I”, olja på duk, signerad. Dhebasis Dhara, som. ” 98.

Mått: 101 x 90 cm (höjd x bredd).

Mycket bra tillstånd av bevarande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 1 674