DEBASHIS DHARA. ”Abstract II”, olja på duk, signerad.

362242. DEBASHIS DHARA. ”Abstract II”, olja på duk, signerad.

”Abstract II”, olja på duk, signerad nedre höger fram.

Mått: 122 x 102 (höjd x bredd).

Mycket bra tillstånd av bevarande. Möjligen från samma målares hand som målningen ”Abstract I” - Dhebasis Dara.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 1 582