TENN: LJUSSTAKAR och KANNA, 3 delar, bl a Rune Tennesmed, 1900-talets senare del.

362225. TENN: LJUSSTAKAR och KANNA, 3 delar, bl a Rune Tennesmed, 1900-talets senare del.

Ljusstakarna; Höjd 23 cm.
Kannan; Höjd 21 cm. Stämplad E10.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakarna; Höjd 23 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 728