STOLAR, 7 st. Gustaviansk stil, 1900-tal.

362224. STOLAR, 7 st. Gustaviansk stil, 1900-tal.

Stolar rygghöjd 85, sittdjup 36 cm.

Bruksslitage, färgbortfall samt mindre fläckar på sitsar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 170