DOCKA, huvud av gjutmassa, "Trudy"-modell med tre ansikten, omärkt, tygkopp. 1900-tal.

362222. DOCKA, huvud av gjutmassa, "Trudy"-modell med tre ansikten, omärkt, tygkopp. 1900-tal.

Längd ca 37 cm.

Avslag på handtag, färgbortfall, fläckar. Klänning med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 37 cm.

Antal besök: 3 362