Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OLLE LINDGREN. "Vårbild". Olja på duk. Signerad O L.
36218. OLLE LINDGREN. "Vårbild". Olja på duk. Signerad O L.
26 x 254 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 254 cm.
Garpenhus Auktioner
1 452