OLLE LINDGREN. "Vårbild". Olja på duk. Signerad O L.

36218. OLLE LINDGREN. "Vårbild". Olja på duk. Signerad O L.

26 x 254 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 254 cm.

Antal besök: 1 672