LARS SÖDERSTRÖM. "Vårgrön kulle". Olja på duk, signerad och daterad 51.

3621798. LARS SÖDERSTRÖM. "Vårgrön kulle". Olja på duk, signerad och daterad 51.

33 x 40, med ram 50 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 40, med ram 50 x 58 cm.

Antal besök: 542