SOFFBORD samt PIEDESTAL, 1900-talets andra kvartal.

362176. SOFFBORD samt PIEDESTAL, 1900-talets andra kvartal.

Bonad björk. Soffbordets skiva av alrot.
Piedestal höjd 78, ställyta 19x19.
Soffbord höjd 60, diameter 92 cm.

Piedestal med fuktskador på toppen, soffbordet med fanerskada på ena sidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 231