BORDSUPPSATS, 3 delar, mässing och onyx, 18/1900-tal.

362168. BORDSUPPSATS, 3 delar, mässing och onyx, 18/1900-tal.

Ljusstakar, 1 par, höjd 16,5 cm
Bläckhorn, höjd 14 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fotskada på en ljusstake.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bläckhorn, höjd 14 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fotskada på en ljusstake.

Antal besök: 606