MOPED, Piaggio "Ciao".

MOPED, Piaggio "Ciao".
3621668. MOPED, Piaggio "Ciao".

Grön.

Renoveringsobjekt. Delar medföljer löst.Skador och slitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 186