SKRIVBORDSLAMPOR, 2 st, plåt och mässing, bl.a. BJS, Skellefteå, 1900-tal.

362140. SKRIVBORDSLAMPOR, 2 st, plåt och mässing, bl.a. BJS, Skellefteå, 1900-tal.

Vit respektive grågrön lack. Justerbara.
Längd ca 68 - 107 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 68 - 107 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 055