MODELLTÅG, Märklin, ellok 3030 samt VAGNAR, 3 st, varv 2 i original förpackning, skala H0. 1950/60-tal.
362122. MODELLTÅG, Märklin, ellok 3030 samt VAGNAR, 3 st, varv 2 i original förpackning, skala H0. 1950/60-tal.
Märkt Statens järnvägar 884 1955, längd ca 16,5 cm, i originalförpackning. Personvagn 4020 "SJ", längd 21 cm, i originalförpackning. Personvagn 4006, 2 st, längd 21 cm, en i originalförpackning.
Bruksslitage. Två lampor i fronten saknas samt skruven som håller kåpan. Ej funktionstestad.