PIANOPALL, nyrokoko, 1800-talets slut.

362118. PIANOPALL, nyrokoko, 1800-talets slut.

Höj- och sänkbar. Snurrbar.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbar. Snurrbar.

Slitage och märken.

Antal besök: 701