MATS MASON. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

362116. MATS MASON. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

54 x 45 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 45 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 564