LUFTPISTOL, Daisy, model 179, 1900-talets andra hälft.

3620970. LUFTPISTOL, Daisy, model 179, 1900-talets andra hälft.

Längd 26 cm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 cm.

Antal besök: 1 138