DEKORELEMET, brons, efter antiken, 17/1800-tal.

362079. DEKORELEMET, brons, efter antiken, 17/1800-tal.

Höjd ca 17,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 532