FÅTÖLJ med snurrfunktion, DUX, 1970-tal.

362063. FÅTÖLJ med snurrfunktion, DUX, 1970-tal.

Djupstoppad klädsel i naturfärgat läder på stomme av lin. Träställning. Logotype invävd på tyget under sittdynan. Bredd 73, höjd 89, sitthöjd 36 cm.

Läder med jämn patina, lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 273