ARMBANDSUR, Omega, 18k guld, manuell, 1960/70-tal.

3620479. ARMBANDSUR, Omega, 18k guld, manuell, 1960/70-tal.

Tank 21,5 x 26,5 mm
Cal 620
Boett nr 6494078097
Serie nr 22130006
Totalvikt ca 68,2 gram
Längd ca 19 cm
Box.

Litet brott på länken samt något deformerad. Märken, slitage, missfärgningar på urtavla. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Reparationskvitto fraån april 2024 medföljer.

Tank 21,5 x 26,5 mm
Cal 620
Boett nr 6494078097
Serie nr 22130006
Totalvikt ca 68,2 gram
Längd ca 19 cm
Box.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
H
Antal besök: 208

Andra intressanta föremål