TENNFAT, Daniel Eklund, Kalmar, 1849.

362001. TENNFAT, Daniel Eklund, Kalmar, 1849.

Stämplat T4.
Diam 34, Höjd 4,5 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Med pålött hänge.
Gravyr och smärre lagningar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplat T4.
Diam 34, Höjd 4,5 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Med pålött hänge.

Antal besök: 704