VAS, keramik, Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby.

361984. VAS, keramik, Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby.

Höjd ca 40,5 cm.

Slitage, smärre nagg, tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40,5 cm.

Antal besök: 1 100