RESEUR/ VÄCKARKLOCKA, Looping, Schweiz.

3619695. RESEUR/ VÄCKARKLOCKA, Looping, Schweiz.

Märkt Looping 15 Jewels Alarm 8 days Swiss. Bemålad metall med detaljer i mässing. Höjd ca 10 cm.

Bruksslitage. Glaset med repor. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 548