FIGURGRUPP, keramik, 1900-tal.

361955. FIGURGRUPP, keramik, 1900-tal.

Stalin och Lenin, höjd 52 cm, längd 34 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 1 087