BERTIL HANSSON. "Tid XVII". Akvarell, signerad.

361933. BERTIL HANSSON. "Tid XVII". Akvarell, signerad.

Ca. 28x18 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 28x18 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 5 151