BERTIL ALMLÖF. "I hundkäxens tid". Olja på duk, signerad och otydligt daterad.

361914. BERTIL ALMLÖF. "I hundkäxens tid". Olja på duk, signerad och otydligt daterad.

Ca. 27x35 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 27x35 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 1 511