LÅDSPEGEL, björk, 18/1900-tal.

361906. LÅDSPEGEL, björk, 18/1900-tal.

Bredd 44, Höjd 56 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 44, Höjd 56 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Renoverat och kompletterat.

Antal besök: 712