ARNE ISACSSON. Akvarellmonotypi, signerad och daterad 2003.

361900. ARNE ISACSSON. Akvarellmonotypi, signerad och daterad 2003.

Ca. 23x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Arne Isacsson (1917–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 23x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Arne Isacsson (1917–2010)

Antal besök: 3 451