KOKBÖCKER, 4 st, "Prinsessornas Kokbok, husmanskost och helgdagsmat", Jenny Åkerström, Åhlen & Åkerlunds förlag. 1900-talets första hälft.

361885. KOKBÖCKER, 4 st, "Prinsessornas Kokbok, husmanskost och helgdagsmat", Jenny Åkerström, Åhlen & Åkerlunds förlag. 1900-talets första hälft.

Inbundna.

Bruksslitage. ägarsignatur på försättsbladet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inbundna.

Antal besök: 898