HÖRNSKÅP,gustaviansk stil. 1900-talets slut.

36187. HÖRNSKÅP,gustaviansk stil. 1900-talets slut.

Antikvitt, Vitrinöverdel,svängd front.Nyckel finns.Längd 85,bredd55,höjd 177 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 756