FÅTÖLJ och STOL, 1900-talets andra hälft.

36186. FÅTÖLJ och STOL, 1900-talets andra hälft.

Grön klädsel.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön klädsel.

Slitage.

Antal besök: 686