SKÅL SAMT LOCKSKÅL, "Argenta" Wilhelm Kåge samt Josef Ekberg, Gustavsberg.

361862. SKÅL SAMT LOCKSKÅL, "Argenta" Wilhelm Kåge samt Josef Ekberg, Gustavsberg.

Diameter 8-9 cm.

Bruksslitage samt lockknoppen med liten lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 8-9 cm.

Antal besök: 1 830