Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EDA DOUSCHA. Kustbild, olja på duk, signerad och daterad 1932.
361835. EDA DOUSCHA. Kustbild, olja på duk, signerad och daterad 1932.
28 x 38 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
28 x 38 cm.
Göteborgs Auktionsverk
2 377